Versatile (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە
