Versatile (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Logo
mn: Лого

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
