Versatile (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Logo
ne: ब्याज

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर
