Versatile (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: CSS class
ro: Clasă CSS

en: Logo
ro: Siglă

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: HTML element
ro: Element HTML
