Versatile (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Logo
ta: இலட்சினை

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி
