Versatile (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Logo
ar: الشعار

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: HTML element
ar: عنصر HTML
