Versatile (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Logo
bg: Лого

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
