Versatile (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Main
ca: Principal

en: CSS class
ca: Classe CSS

en: Logo
ca: Logotip

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Wrapper
ca: Contenidor

en: HTML element
ca: Element HTML
