Versatile (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: CSS class
gl: Clase CSS

en: Logo
gl: Logotipo

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: HTML element
gl: Elemento HTML
