Versatile (7.x-1.5) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: CSS class
hi: CSS क्लास

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख
