Versatile (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Title
id: Judul

en: CSS class
id: Kelas CSS

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: HTML element
id: Elemen HTML
