Versatile (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: CSS class
is: CSS klasi

en: Logo
is: Táknmynd

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur
