Versatile (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Main
ja: メイン

en: CSS class
ja: CSSクラス

en: Logo
ja: ロゴ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: HTML element
ja: HTML要素
