Versatile (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Logo
kk: Логотип

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме
