Versatile (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Logo
lt: Logotipas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį
