Versatile (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: CSS class
oc: Classa CSS

en: Logo
oc: Lògo

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: HTML element
oc: Element HTML
