Versatile (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: CSS class
sk: CSS trieda

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah
