Versatile (7.x-1.5) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Logo
sq: Stema

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe
