Versatile (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Main
sv: Huvudinställningar

en: CSS class
sv: CSS-klass

en: Logo
sv: Logotyp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: HTML element
sv: HTML-element
