Versatile (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Main
tr: Ana

en: CSS class
tr: CSS sınıfı

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: HTML element
tr: HTML öğesi
