Versatile (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Main
uk: Головна

en: CSS class
uk: Клас CSS

en: Logo
uk: Логотип

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Wrapper
uk: Обгортка

en: HTML element
uk: HTML-теґи
