Versatile (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: CSS class
az: CSS klas

en: Logo
az: loqo

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin
