Versatile (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Title
de: Titel

en: Main
de: Haupt

en: CSS class
de: CSS-Klasse

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Wrapper
de: Umgebendes Element

en: HTML element
de: HTML-Element
