Versatile (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: CSS class
eu: CSS klasea

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina
