Versatile (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: CSS class
jv: Klas CSS

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: HTML element
jv: Elemen HTML
