Versatile (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Main
pt: Principal

en: CSS class
pt: Classe CSS

en: Logo
pt: Logótipo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: HTML element
pt: Elemento de HTML
