Version Control API (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: General
gu: સામાન્ય

en: !time ago
gu: !time પહેલા

en: Other
gu: અન્ય

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Short
gu: ટૂંકુ
