Version Control API (7.x-1.0-beta1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Message
ht: Mesaj

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout
