Version Control API (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: List
is: Listi

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Action
is: Aðgerð

en: Last Updated
is: Síðast uppfært

en: File path
is: Skráarslóð

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: mail
is: póstur

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: E-mail address
is: Netfang

en: General
is: Almennt

en: Short
is: Stutt

en: Revision
is: Útgáfa

en: Branch
is: Útibú
