Version Control API (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Action
jv: Aksi

en: Tag
jv: Tautan

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: mail
jv: serat

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: General
jv: Umum

en: !time ago
jv: !time kepungkur

en: Other
jv: Liyané

en: Operation
jv: Operasi

en: Short
jv: Cendhek

en: Revision
jv: Perubahan
