Version Control API (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: mail
nn: e-post

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: !time ago
nn: !time sidan

en: Other
nn: Andre

en: Short
nn: Kort

en: Revision
nn: Utgåve
