Version Control API (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Action
et: Tegevus

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Tag
et: Sildid

en: File path
et: Faili asukoht

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: mail
et: e-kiri

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: General
et: Üldine

en: !time ago
et: !time tagasi

en: Other
et: Muu

en: Operation
et: Operatsioon

en: Full
et: Täielik

en: Modified
et: Muudetud

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Short
et: Lühike

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Plugins
et: Pluginad

en: Break lock
et: Murra lukk
