Version Control API (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: mail
ne: पत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: !time ago
ne: !time अघि

en: Select a view
ne: एउटा भिऊ छान्नुहोश

en: Short
ne: छोटो

en: Revision
ne: संशोधन
