Version Control API (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Action
oc: Accion

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: mail
oc: corrièr electronic

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: !time ago
oc: I a !time

en: Other
oc: Autre

en: Operation
oc: Operacion

en: Full
oc: Complet

en: Modified
oc: Modificat

en: Short
oc: Cort

en: Branch
oc: Branca

en: Removed
oc: Suprimit

en: Break lock
oc: Far sauter lo verrolh
