Version Control API (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Action
ur: ایکشن

en: mail
ur: ڈاک

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس

en: !time ago
ur: !time پہلے

en: Select a view
ur: view کا انتخاب کریں
