Version Control API (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Action
lv: Darbība

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: Tag
lv: Birka

en: File path
lv: Faila ceļš

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: mail
lv: pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Added
lv: Pievienots

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: General
lv: Galvenie

en: !time ago
lv: pirms !time

en: Other
lv: Citi

en: Select a view
lv: Izvēlēties skatu

en: Operation
lv: Operācija

en: Full
lv: Pilns

en: Modified
lv: Modificēts

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Short
lv: Īss

en: Revision
lv: Revīzija

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Break lock
lv: Salauzt aizslēgumu
