Version Control API (7.x-1.0-rc1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг
