Version Control API (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: Last Updated
ar: اخر تحديث

en: Tag
ar: وسم

en: File path
ar: مسار الملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: mail
ar: البريد

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: General
ar: عام

en: !time ago
ar: منذ !time

en: Other
ar: آخر

en: Operation
ar: عملية

en: Full
ar: كامل

en: Modified
ar: تم التعديل

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Short
ar: قصير

en: Revision
ar: مراجعة

en: Break lock
ar: كسر القفل
