Version Control API (7.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Action
eu: Ekintza

en: Tag
eu: Etiketa

en: File path
eu: Fitxategiaren bide-izena

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: mail
eu: posta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: General
eu: Orokorra

en: !time ago
eu: duela !time

en: Other
eu: Bestea

en: Select a view
eu: Bista aukeratu

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Full
eu: Osoa

en: Modified
eu: Aldatua

en: Short
eu: Laburra

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Removed
eu: Kendu
