Version Control API (7.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: mail
hy: էլ. փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: !time ago
hy: !time առաջ
