Version Control API (7.x-1.0-rc2) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Tag
ka: ტეგი

en: File path
ka: ფაილის მდებარეობა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: General
ka: ზოგადი

en: !time ago
ka: !time წინ

en: Other
ka: სხვა

en: Full
ka: სრული

en: Short
ka: მოკლე

en: Plugins
ka: ჩანართები
