Version Control API (7.x-1.0-rc3) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist

en: !time ago
ga: !time ó shin
