Version Control API (7.x-1.0-rc3) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: User
mg: Mpampiasa

en: Short
mg: Fohy
