Version Control API (7.x-1.0-rc3) - en to ru translation catalogue (38 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: List
ru: Список

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Action
ru: Действие

en: Last Updated
ru: Последнее обновление

en: Tag
ru: Тег

en: File path
ru: Путь к файлу

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: mail
ru: почта

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Added
ru: Добавлено

en: Revision ID
ru: ID редакции

en: E-mail address
ru: E-mail адрес

en: General
ru: Общий

en: !time ago
ru: !time назад

en: Other
ru: Другое

en: Select a view
ru: Выберите представление

en: Operation
ru: Действие

en: Full
ru: Полный

en: Modified
ru: Изменено

en: Repository name
ru: Название репозитория

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Short
ru: Кратко

en: Revision
ru: Редакция

en: Removed
ru: Удалено

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Plugins
ru: Плагины

en: Attribution
ru: Атрибуция

en: Break lock
ru: Прервать блокировку

en: Tag ID
ru: Идентификатор тега

en: by !author
ru: !author

en: Locked since @date.
ru: Заблокировано с @date.
