Version Control API (7.x-1.0-rc5) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Action
gl: Acción

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: Tag
gl: Etiqueta

en: File path
gl: Ruta do ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: mail
gl: correo

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: General
gl: Xeral

en: !time ago
gl: Fai !time

en: Other
gl: Outro

en: Select a view
gl: Seleccione unha vista

en: Operation
gl: Operación

en: Full
gl: Completo

en: Modified
gl: Modificado

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Short
gl: Curto

en: Revision
gl: Revisión

en: Plugins
gl: Complementos

en: Break lock
gl: Romper o bloqueo
