Version Control API (7.x-1.0-rc5) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: mail
eo: poŝto

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: !time ago
eo: !time antaŭe

en: Other
eo: Alia

en: Operation
eo: Operacio

en: Full
eo: Kompleta

en: Short
eo: Mallonga

en: Revision
eo: Revizio
