Version Control / Project* integration (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Tags
af: Etikette

en: Projects
af: Projekte

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker

en: !time ago
af: !time gelede
