Version Control / Project* integration (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: !time ago
bo: !time་ཡོལ་ཟིན
