Version Control / Project* integration (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Tags
bs: Tagovi

en: Projects
bs: Projekti

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik

en: !time ago
bs: prije !time
