Version Control / Project* integration (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Tags
et: Sildid

en: Projects
et: Projektid

en: Save
et: Salvesta

en: User
et: Kasutaja

en: !time ago
et: !time tagasi
